602 884 030 info@kasparpr.cz

KAŠPAR PR

Kdo jsme? Ti, kdo vám mohou s PR pomoci

Za Kašpar PR stojí nezávislý konzultant Pavel Kašpar a jeho tým. Zaměřuje se zejména na strategické poradenství, vztahy s médii, krizovou komunikaci, interní komunikaci, veřejné záležitosti a redakční služby. Public relations se aktivně věnuje od roku 2006 a od roku 2018 pak skrze agenturu Kašpar PR, s.r.o.

Pracoval na pozici Marketing a PR manažera výrobní letecké společnosti ZLIN AIRCRAFT, na různých marketingových a poradenských pozicích v agenturách Virklis, Pram Consulting, PR Konektor a Just Communication. Zkušenosti má z práce redaktora a fotoreportéra regionálního Valašského deníku.

Je absolvent PR Akademie APRA (2009), stáže v Ogilvy & Mather. Absolvoval kurz mediálního tréninku – tiskový mluvčí apod.

Narodil se ve Zlíně, vystudoval Fakultu managementu a ekonomiky (Bc.) a Fakultu multimediálních komunikací (Mgr.) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (šéfredaktor projektu univerzitní televize Neon TV).

Od roku 2016 spolupracujeme s mezinárodní fullservisovou agenturou inEvidence, specialistou na poradenství v oblasti Customer Advocacy. InEvidence je britská společnost s kancelářemi v Londýně, Mnichově, Singapuru a Kalifornii.

Co vám spolupráce s námi přinese?

  • Kvalitní strategii a neotřelé nápady.
  • Zveřejnění tiskových zpráv, článků, komentářů.
  • Kampaně milionových mediálních hodnot.
  • Relevantní mediální pokrytí a výstupy.
  • Zastání komunikace s médii, post mluvčího.
  • Pomoc s krizovou komunikací a ovlivňováním veřejného mínění.

Čím se řídíme? Systematickou prací…

Koordinujeme komunikační aktivity tak, aby byly maximálně efektivní a vzájemně se podporovaly. Samozřejmostí je pro nás strategický přístup v dlouhodobé spolupráci i při přípravě jednotlivých kampaní.